aboutus

Haining Bangte New Material Co., Ltd.

Haining Bangte New Material Co., Ltd. Haining Bangte New Material Co., Ltd. Haining Bangte New Material Co., Ltd. Haining Bangte New Material Co., Ltd.
1 2 3 4
نوع کسب و کار: سازنده
صادر کننده
شرکت تجاری
فروشنده
صفحه اصلی بازار: آمریکای شمالی
اروپای غربی
آسیای شرقی
افریقا
مارک های: BONTP
فروش سالانه: $1,000,000-$5,000,000
سال تاسیس: 2016
صادرات کامپیوتر: 60% - 70%
دربارهی ما
معرفی

Haining Bangte New Material Co., Ltd یک شرکت پلاستیکی است که در پارک صنعتی Warp Knitting، استان ژجیانگ، چین با محیطی عالی و حمل و نقل راحت واقع شده است.

تمرکز شرکت ما بر تحقیق، تولید و فروش انواع محصولات پلاستیکی است.با سیستم مدیریت کیفیت کامل و علمی دارای تاییدیه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، کیفیت محصول ما تضمین می شود.یکپارچگی، قدرت و کیفیت محصول شرکت توسط صنعت به رسمیت شناخته شده است.محصولات اصلی ما شامل مواد برزنتی، برزنت با چاقو PVC، برزنت با روکش پی وی سی، مش PVC، فیلم نرم سقف، پارچه های کاربردی، چمدان، چادر و غیره است.محصولات این شرکت عمدتا در ساخت و ساز، جوهر افشان دیجیتال، چادر، بادی، کیف و غیره استفاده می شود.

نوآوری، مبتکرانه، اول کیفیت، در درجه اول مشتری، همه کارکنان Bangte همیشه به این فلسفه پایبند بوده اند.این شرکت در تلاش است تا در زمینه محصولات پلاستیکی سازگار با محیط زیست به ارائه دهنده محصولات و خدمات پیشرو در جهان تبدیل شود!

از مشتریان جدید و قدیمی برای بازدید، راهنمایی و مذاکره تجاری با Haining Bangte New Materials Co., Ltd استقبال کنید.

سرویس

1. برای هر مشتری که ایده جدیدی در مورد برخی از محصولات دارد، فقط به ما اطلاع دهید، ما می توانیم با توجه به ایده شما یک طراحی منحصر به فرد از محصولات ارائه دهیم!

2. برای هر مشتری که نمونه برخی از محصولات را برای ما ارسال می کند، ما بر اساس نمونه ها، موارد بهتری را طراحی و توسعه خواهیم داد!

3. برای هر مشتری، ما بهترین دستگاه را برای محصولات آنها انتخاب خواهیم کرد!

4. ما می توانیم با توجه به طراحی هر مشتری برای آنها برنامه ریزی کنیم.

تیم ما

Haining Bangte New Material Co., Ltd یک شرکت پلاستیکی است که در پارک صنعتی Warp Knitting، استان ژجیانگ، چین با محیطی عالی و حمل و نقل راحت واقع شده است.

تمرکز شرکت ما بر تحقیق، تولید و فروش انواع محصولات پلاستیکی است.با سیستم مدیریت کیفیت کامل و علمی دارای تاییدیه سیستم مدیریت کیفیت ISO9001، کیفیت محصول ما تضمین می شود.یکپارچگی، قدرت و کیفیت محصول شرکت توسط صنعت به رسمیت شناخته شده است.

اطلاعات تماس